Teknik Hırdavat sektöründe 14 yıllık birikim ve tecrübelerden sonra 2008'de VURAL TEKNİK HIRDAVAT ve KALIP MARKET'i kurarak sizlere hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Kuruluşundan günümüze VURAL TEKNİK HIRDAVAT; Şirket yapısını kurumsallaştırmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Distrübütörlüğünü yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz,müşteri memnuniyetini esas alan,çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan Dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.

VURAL TEKNİK HIRDAVAT ve KALIP MARKET, sanayi malzemeleri ve müşterilerimizin özel şiparişlerden oluşan 15.000'i aşkın ürün çeşidi ile toptan ve perakende satışlarımızı hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

VURAL TEKNİK HIRDAVAT ve KALIP MARKET olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizden yararlanabilirsiniz.

Amacımız müşterilerimize hizmet vermek ve çözüm ortağı olarak çalıştığımız kuruluşlara daha iyi servis verebilmektir. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sizlere sonsuz teşekkür ederiz.

Settings

Menu